Нов месец - нови слатки изненадувања!

Нов месец - нови слатки изненадувања!

Со секој резервиран роденден во ЈУНИ во Игротека Дримленд Влае добивате супер попуст!

Резервирајте го вашиот термин, брзо и лесно со нашиот нов електронски систем
  Изберете од 400+ слатки роденденски торти
  Дознајте повеќе за нашиот НОВ Play ПАКЕТ - #КреативнаМасичка за супер креативен роденден

Јунски роденденковци - ајде да се забавуваме на нашата летна тераса! ^_^

Побрзајте и искористете го попустот за роденден во Дримленд Влае:
  078 21 61 68

session_popup1Array ( [session_popup] => 1 )